ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی برنجیلا سعی در ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه در بسته بندی‌های کاربردی را دارد. اما این محصولات چگونه به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید؟
تمامی محصولات فروشگاه بصورت پیش فرض از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای شما مشتریان عزیز در سرار کشور ارسال خواهد شد. پس از ثبت سفارش در سایت برنجیلا، کد رهگیری مرسوله برای شما ارسال می‌شود که می‌توانید به کمک آن از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوید.

قبل از خرید محصولات فروشگاه، می‌توانید اقدام به خرید بسته‌های تست کنید تا از کیفیت محصولات اطمینان پیدا کنید. بسته‌های تست بصورت فوری برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.
همچنین در راستای خدمات رسانی بهتر به شما مشتریان عزیز، امکان انتخاب روش ارسال برای شما وجود دارد. در نتیجه با ثبت درخواست می‌توانید بسته‌های خود را از طریق تیپاکس یا باربری‌های مجاز در سراسر کشور دریافت نمایید.

توجه داشته باشید :

تمامی سفارشات تا حداکثر 48 ساعت پس از ثبت سفارش برای شما ارسال خواهد شد.
پس از ارسال، مرسولات پستی معمولا بین 2 تا 7 روز به شما مشتریان عزیز خواهد رسید.
پس از ثبت سفارش، می‌توانید با سامانه پیامکی ما، از وضعیت بسته خود مطلع شوید.
برای ارسال سفارشات عمده از پایانه‌های باربری معتبر در سراسر کشور استفاده خواهد.

هزینه ارسال سفارش

هزینه‌ ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و بر اساس وزن تایین می‌گردد. برای اطلاع بیشتر از تعرفه‌های ارسال بسته‌ها می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

توجه : به دلیل قرارد موجود میان برنجیلا و شرکت پست به دلیل کاهش تعرفه ارسال برای فروشگاه، از این پس تمامی سفارشات بصورت رایگان برای خریداران ارسال خواهد شد.

 

آخرین بروزرسانی : دی 1399

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...