درباره ما

درباره ما

به نام خداوند جان و خرد 
کزین برتر اندیشه بر نگذرد

فروشگاه اینترنتی برنجیلا بطور رسمی در سال 1399 کار خود را آغاز کرده و در حوزه توزیع عادلانه برنج، بصورت آنلاین و در بستر اینترنت فعالیت می‌کند. این فروشگاه متعلق به شرکت تجارت الکترونیک هوشمند کادوس می‌باشد. هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی برنجیلا دسترسی آسان خانواده های ایرانی به برنج ایرانی می باشد.

همه چیز را درباره ما بدانید...

تمام محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی برنجیلا به صورت مستقیم از کشاورزان تامین شده و سپس توسط دستگاه های مدرن شالیکوبی فراوری می شوند. در گام بعدی و پس از فراوری توسط دستگاه های تمام اتوماتیک، سورت می‌شوند و برای سهولت در جابه جایی در بسته های 5 و 10 کیلوگرمی بسته بندی می‌شوند. برنجیلا با تاکید بر استاندارد های تولید مواد غذایی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های ماشین آلات تولید، سورتینگ و بسته بندی در تلاش است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن به دست مصرف کنندگان برساند.

متاسفانه امروزه به دلایل مختلف، توزیع برنج در کشور نه به نفع کشاورزان است و نه به نفع مصرف کنندگان، به همین دلیل فروشگاه برنجیلا قصد دارد با خرید عــادلانـه برنج از کشاورزان و قطع کردن دست واسطه، این ماده غذایی با ارزش را با کـمـتریـن تعرفه به دست مصرف کننده برساند. برای مشاوره رایگان در مورد انواع برنج با ما در تـمـاس باشید.

کیفیت
کار با عشق
پشتیبانی
درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!