خرید عمده برنج

خرید عمده برنج

برنج یکی از مهم‌ترین غلات جهان است بطوری که نیمی از جمعیت جهان به این ماده غذایی وابسته است. در کشور ما ایران نیز برنج عضو ثابت سفره‌ها محسوب می‌شود و به همین دلیل تامین برنج مرغوب و باکیفیت برای خانواده‌های ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما با برنجیلا می‌توانید انواع برنج ایرانی باکیفیت را بدون نگرانی تامین کنید.

تامین برنج باکیفیت در حجم پایین شاید کار سختی نباشد اما برای خرید عمده برنج قطعا باید به نکات فراوانی از جمله قیمت برنج، خالص بودن برنج، حمل و نقل و… توجه داشت.
برای تامین برنج در حجم بالا نیز فروشگاه برنجیلا می‌تواند به شما خدمات ویژه ای ارائه کند که خیالتان را برای همیشه از بابت تامین برنج عمده راحت کند.

خرید عمده برنج
خرید عمده برنج برای رستوران

همکاری با رستوران‌ها

خرید عمده برنج برای رستوران

در رستوران‌‌ها از جمله رستوران‌های ایرانی، برنج یکی از مهم‌ترین مواد غذایی محسوب می‌شود که تاثیر مسقیمی بر کیفیت غذاها، رضایت مشتری و در نتیجه کسب درآمد رستوران دارد. مهم‌ترین دغدغه مدیران خرید عمده برنج رستوران‌ها هزینه تامین برنج، کیفیت و خالص بودن نوع برنج است.
متاسفانه به دلیل بالابردن سود فروش برنج برخی از دلالان اقدام به مخلوط کردن برنج پرمحصول با برنج باکیفیت کرده و با همان قیمت برنج باکیفیت آن‌ها را به فروش می‌رسانند.
فروشگاه اینترنی برنجیلا آمادگی دارد با اخذ قرارداد با انواع رستوران‌ها به تامین برنج با کیفیت بصورت عمده بپردازد.

همکاری با ارگان‌ها و سازمان‌ها

wholesale rice Berenjila 3

تامین برنج مناسب برای نیروی انسانی در سازمان و ارگان‌ها یکی از دغدغه‌های مدیران موفق است. به همین دلیل مدیران موفق همیشه دنبال بهترین‌ها هستند. 

برنجیلا آمادگی دارد با اخذ قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌ها به تامین برنج مورد نیاز نیروی انسانی پرداخته و خیال مدیران را از بابت کیفیت برنج و همچنین هزینه های ناشی از خرید برنج راحت کند.

همچنین برنجیلا این امکان را برای شما فراهم آورده تا در صورت نیاز، نام سازمان یا ارگان شما را بر روی بسته‌های برنج ثبت کند.

wholesale rice Berenjila 33

ثبت درخواست برای خرید عمده برنج

برای خرید عمده برنج می‌توانید فرم زیر را تکمیل نموده و برای ما ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیریم.
در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از شماره‌های وجود از بخش تماس با ما درخواست خود را بصورت تلفنی به ما اطلاع دهید.

Contact Us Berenjila 02